Uue maja ehitus on huvitav ja rikastav kogemus, mille tulemus aitab olulisel määral säästa energiat ja raha. Teeme uue kodu soetamise lihtsamaks. Tulemus on tunduvalt parem ning tuleb kokkuvõttes soodsam, kui osta pealtnäha korralik kasutatud maja. Kogenud ehitaja ehitab soovi korral kuni võtmed kätte valmiduseni maja valmis ning meie aitame vajadusel leida sobiliku krundi.

Oleme enam kui viieteist aasta jooksul rajanud ning ehitanud mitmeid eramurajoone Pärnus ja selle lähiümbruses. Esimeseks projektiks oli maa-ala arendus Pärnu linnas. Planeeringu järgi moodustati ja ehitati taristuga valmis neli tänavat: Humala, Tulika, Tihniku ja Kaevu, koos 37 elamukrundiga, millele ehitati eramud ja ridaelamu. Edasi rajati Tammiste külas Aasametsa 1 eramurajoon Ristiku teel, kuhu ehitati 45 eramut. Mõned aastad hiljem alustati samas Aasametsa 2 eramurajooni arendamist Luste teel, kuhu planeeriti 30 eramut. Tänaseks on kõik müüdud.

Kui varem müüsime maju koos krundiga, siis nüüd on pakkumisel samad majad, mis rajatakse tellija krundile. Aastatega järjest täienenud majad on muutunud optimaalsemaks ning energiasäästlikemaks. Et paremini tunnetada, missugused meie majad tegelikult välja näevad, siis elusuuruses saab tutvuda nendega samades piirkondades, kuhu need on rajatud.


| Vaata pilte rajoonidest | Vaata maju |

Prior Prior Prior Prior Prior Prior Prior Prior Prior Prior Prior Prior Prior Prior Prior Prior Prior Prior Prior Prior Prior Prior Prior Prior