Suure rõduga korter

Адрес :

Oja 126, Pärnu linn

62517:051:0004

Финансовая информация :

Цена 65 000 €
Цена m² 1 285 €

Описание :

Год постройки 2008
Общее состояние недвижимости В очень хорошем состоянии
Жилая площадь 50.60 m²
Количество комнат 2
Этаж 4
Количество этажей в доме 5
Тип отопления Центральное отопление

Дополнительные характеристики :

неподалёку автобусная остановка и магазин, чистый подъезд , солнечная сторона , балкон , светлый

BRONEERITUD! Müüa uuemas liftiga majas korralik kahetoaline korter. Soe ja valge elamine, millele lisab kodust tunnet suur päikesepoolne privaatne rõdu. Valgust ja avarust annab avatud planeering, asjade paremaks paigutamiseks on korteris eraldi panipaik. Meeldiv elukeskkond, viisakad naabrid, puhas ning hooldatud hoov ja trepikoda. Soodsad kommunaalkulud, lihtne ning mugav haldamine. Igakuised vee-, elektri- ja soojanäidud võetakse haldaja poolt kauglugemise teel. Kütte eest tasumine toimub samuti vastavalt individuaalsele tarbimisele. Olemas oma kindel väljamakstud auto parklakoht aiaga piiratud hoovis. Uus viimistlus võimaldab ilma remondita sisse kolida.

Soodne asukoht, mille ümbruses on palju rohelust. Lähedal kergliiklusteed turvaliselt jalgsi ja rattaga liikumiseks. Bussiühendus teiste linnaosadega on väga hea, bussipeatus asub maja lähedal.  

 

 
Prior maakler Maakler Andrus Neeme
Litsents KKM 111112
Tel +372 447 1007
Mob +372 513 4255
Meil andrus@prior.ee
Skype: prior.kinnisvara

Вернуться к списку

Prior Prior Prior Prior Prior Prior Prior Prior Prior Prior Prior Prior Prior Prior Prior Prior Prior Prior Prior Prior Prior Prior Prior Prior