Suure rõduga korter

Address :

Oja 126, Pärnu linn

62517:051:0004

Financial informations :

Price 65 000 €
Price m² 1 285 €

Details :

Construction Year 2008
Property condition In very good condition
Living space 50.60 m²
Number of rooms 2
Floor 4
Floors number 5
Heating type Central heating

Amenities :

bus stop nearby , clean staircase , sunny , balcony , light

BRONEERITUD! Müüa uuemas liftiga majas korralik kahetoaline korter. Soe ja valge elamine, millele lisab kodust tunnet suur päikesepoolne privaatne rõdu. Valgust ja avarust annab avatud planeering, asjade paremaks paigutamiseks on korteris eraldi panipaik. Meeldiv elukeskkond, viisakad naabrid, puhas ning hooldatud hoov ja trepikoda. Soodsad kommunaalkulud, lihtne ning mugav haldamine. Igakuised vee-, elektri- ja soojanäidud võetakse haldaja poolt kauglugemise teel. Kütte eest tasumine toimub samuti vastavalt individuaalsele tarbimisele. Olemas oma kindel väljamakstud auto parklakoht aiaga piiratud hoovis. Uus viimistlus võimaldab ilma remondita sisse kolida.

Soodne asukoht, mille ümbruses on palju rohelust. Lähedal kergliiklusteed turvaliselt jalgsi ja rattaga liikumiseks. Bussiühendus teiste linnaosadega on väga hea, bussipeatus asub maja lähedal.  

 

 
Prior maakler Maakler Andrus Neeme
Litsents KKM 111112
Tel +372 447 1007
Mob +372 513 4255
Meil andrus@prior.ee
Skype: prior.kinnisvara

Return to the list

Prior Prior Prior Prior Prior Prior Prior Prior Prior Prior Prior Prior Prior Prior Prior Prior Prior Prior Prior Prior Prior Prior Prior Prior