Next >>

Renoveeritud korter kesklinnas

Address :

Vee 4, Pärnu linn

62510:127:3290

Financial informations :

Price 81 000 €
Price m² 1 334 €

Details :

Construction Year 1960
Property condition In very good condition
Living space 60.70 m²
Number of rooms 3
Floor 1
Floors number 3
Heating type Central heating

Amenities :

with furniture , apartment association , clean staircase , locked staircase , light

Müüa kesklinnas mugav esiemese korruse kolmetoaline korter. Päikesepoolsete akendega korter koosneb kolmest toast, köögist, esikust ning eraldi asetsevast tualetist ning duširuumist. Korteris on toimunud põhjalikud renoveerimistööd, mille käigus on vahetatud elektrijuhtmestik ja veetorustik, vahetatud radiaatorid ning tehtud uus viimistlus.

Hea asukoht südalinna miljöös elamiseks või suvitamiseks. Väärikas renoveeritud maja, kus on mõistlikud kommunaalmaksud. Elamus on tegus korteriühistu, vahetatud on majal veetorustik, pandud uus katus, renoveeritud fassaad ning remonditud trepikojad. Renoveermistöödeks kulunud laen on sellel korteril tasutud!

Korter on hetkel tühi ning võtmed saab kätte tehingupäeval. Sisse jääb soovi korral kogu piltidel olev sisustus. Lisaks kuulub korteri juurde mahukas keldriboks. Autode parkimine toimub korteriühistu poolt väljastatud lubade alusel maja hoovis. Läheduses kõik kesklinna piirkonna võimalused ja eelised.

 

 
Prior maakler Maakler Andrus Neeme
Litsents KKM 111112
Tel +372 447 1007
Mob +372 513 4255
Meil andrus@prior.ee
Skype: prior.kinnisvara

Return to the list

Prior Prior Prior Prior Prior Prior Prior Prior Prior Prior Prior Prior Prior Prior Prior Prior Prior Prior Prior Prior Prior Prior Prior Prior